Všechny články

Barrandezvous

03.04.2024

Praha Barrandov - návrh a realizace nového bytu v deweloperském projektu roku 2023 Barrandezvou pro Davida, mladého sportovce z Olomouce který se rozhodl žít v Praze. Byt má předzahrádku a krásný výhled velikým oknem do zeleného vnitrobloku, proto je barevný koncept utlumen do přírodních pánských odstínů. Centrální livingová místnost bytu...

Praha Žižkov - návrh a realizace nového bytu 3+kk pro Martina, milovníka doutníků a rumu ale také vášnivého kuchaře a požitkáře, byl zaměřen na funkčnost a atmosféru. Tu definují tlumené barvy a velmi kvalitní materiály. Velká kuchyně obsahuje vše co velký chlap potřebuje, jídelna je barová a pohovka pro sledování filmů a poslech hudby i odpolední...

Barrandov Art

19.02.2023

Praha 5. - nový byt pro Jakuba, IT specialistu který rád vaří a nerad uklízí. Návrh obytného prostoru v 3kk byl orientován na obrazy Adama Jílka. Vytváří funkční kulisu pro originální umění.

Neograf

17.11.2022

Praha 5 - nejprve chtěl Martin byt jen pro sebe ale dokončovali jsme ho i pro jeho novou partnerku. Ryze pánská barevnost a přímočarost tak byla doplněna dámskými detaily a jemností. Vzniknul tak jakýsi Unisex interiér. Italské designy a kvalitní materiály vždy zaručí nadčasovou kvalitu.

Sky Bohdalec

13.07.2022

Praha 4 - fungl nový byt pro Šárku s Jakubem je vysoko nad městem a výhledem do nekonečna. Prioritou byl pocit uklizenosti a žádné zbytečnosti. V minimalisticky funkčním bytě tak doslova frajeří abstraktní obraz a designové doplňky. Jak jinak od Playdesign.

Loft

13.02.2022

Praha Holešovice - paní Marcela má s manželem dům za městem ale přála si byt v Praze .. divadla, šopingy, kámošky a zkrátit cesty z práce. Děti už jsou z domu, tak proč ne. Přebouchali jsme 2kk a vytvořili loftové bydlení v industriálním pocitu. Schody do podkroví a otevřený livingový prostor. Minimum funkcí ale maximum emocí !

Liberec - livingový prostor v novém bytě pro mladou rodinu s důrazem na "barovou" atmosféru. Anička se Standou mají rádi víno, X-box, rockovou muziku a knihy .. a malý František má svůj svět zase pro sebe. Byť s nižším rozpočtem, přesto nekompromisní prostorově. Autorský stolek s polepem Vinylové desky a velká fotografie oblíbené kapely. Jo!

Ostrava 3 - ostravsky penthouse jako trucovna pro designera kery žije a pracuje v Praze ale tahne ho to dom :-). Hlavním tématem je výtvarné umění od přátel a kamarádů. Byt byl navržen jako kulisa pro obrazy.

Nad Prahou

01.08.2021

Praha Modřany - single bydlení pro mladého chlapa který doma netráví moc času a pokud ano, pak pořádá party na terase s výhledem na Prahu.

Single

01.04.2021

Praha Karlín - s designérkou Markétou Daňkovou jsme navrhli bydlení na půdě starého pavlačáku. Mix starého, původního s novým a současným. Přesto snad velmi autentické a originální bydlení pro Toma.

V paneláčku

01.12.2020

Praha 17 - rekonstrukce panelového bytu v Praze pro Helenu a Martina. Odcházíme do důchodu, budeme zde mnoho času, máme to tu rádi a chceme nadčasovou kvalitu. . a je to :-).

Praha 4 - slečna Pavla ráda cestuje a miluje exotiku Jižní Ameriky. Autorská tapeta od Marky Daňkové je výstředním etno motivem. Zelená akcentuje v mnoha odstínech.

Marky Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

UAU / PRAHA 5

12.12.2019

Marky - Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut...

Živák je vždy trochu adrenalin. Před mnoha lety chodil Tom s designérem Ivem do studia ČT ranní ospalou Ostravou dost často. V rubrice "Kapky designu" tan design do diváků ládovali co to šlo :-). A i když stál Tom před kamerou mnohokrát, Live je vždy spešl.

Kosmik

15.08.2019

Kozmice u Ostravy - nevyužitá půda se proměnila v obytné podkroví s výhledem na hvězdy. Ložnice jakoby spadla z kosmu. Kosmik styl nás fascinoval a byť se jedná spíše o trendík, tak velmi inspirativní. Styling a dekorace by Markéta Daňková.

Sky

07.02.2019

Praha Barrandov - Katka s Martinem jsou mladí a bez závazků. Nepotřebují být k životu obklopeni spoustou věcí ale to málo musí mít kvalitu. Nové bydlení na barrandovském kopci s výhledem na Prahu a Prokopské údolí bere dech. Kvalitu oceněného projektu Sky Barrandov pod dohledem Evi Jiřičné nelze popřít. A pak už jen trocha minimalistické pohody a...

Praha Vršovice - sympatickému seniorskému páru z Moravy jsem pomohl realizovat víkndové a zážitkové bydlení v projektu nového rezidenčního bydlení 4BLOK. Pár klientských změn a hlavně návrhářská svoboda umožnila vzniknout kvalitnímu interiéru plnému designových kousků které mám rád :-)